O mnie

Czy wrażliwość może być siłą?

Zawsze byłem mieszanką nieprawdopodobnej ambicji pragnienia wolności, a jednocześnie obezwładniającej wrażliwości na innych, ale także na własnym punkcie. To zestawienie było tak samo moim napędem jak i przekleństwem.
To ono sprawiło że od 13 roku życia każde wakacje spędzałem pracując: na budowach czy przekopując ogródki działkowe.
Te krótkie lecz bardzo intensywne prace wzmacniały moją niezależność i poczucie skuteczności, które do dziś jest  moją nadrzędną wartością w pracy z klientami.

Jednak kiedy rozpocząłem karierę zawodową okazało się że nie jestem przystosowany do wykonywania długotrwałych zadań. Jednocześnie nie znosiłem kontroli przełożonych, która paradoksalnie była mi potrzebna aby trzymać się określonego zadania.

Mimo to wówczas traktowałem to jako najgorszy aspekt pracy na etacie. Przyczyną była moja wrażliwość objawiająca się nie tylko doskonałym słuchem czy węchem, ale również dostrzeganiem wszelkiej zmiany w mimice na twarzy rozmówcy, co dla młodego karierowicza często było zniechęcające. Jednocześnie  budowało to we mnie poczucie fałszywej wyjątkowości. Fałszywej, dlatego że wyjątkowość ta kazała mi stawiać się ponad innych. Tymczasem krzywe spojrzenie przechodnia czy pani kasjerki potrafiły wprowadzić mnie w parszywe samopoczucie.

Warto nadmienić, że było to dawno temu. Oprócz tego, że byłem młody byłem też klasycznym słoikiem. Przybyłem z malutkiej acz pięknej i urokliwej miejscowości na mazurach do wielkiej i bogatej w możliwości Warszawy.

Praca handlowca, którą wykonywałem wcale nie była dla mnie łatwa, choć miałem bardzo dobre wyniki. Wraz z moim przyjacielem Tomkiem robiliśmy duże obroty i wyróżnialiśmy się na tle innych regionów. Jednak to wciąż była w pewnym sensie walka z nurtem i prądem, niż swobodne płynięcie zgodnie z życiowymi wartościami.

Okazało się, że według przełożonych nie mogę być menadżerem, dlatego też uznaliśmy, że po blisko pięciu latach pracy rozstaniemy się w zgodzie i szacunku.

Czytaj dalej...

Moje referencje.

Najlepszym mówcą jest ten, kto potrafi słuchać. Spokój, opanowanie i profesjonalizm powoduje, że Karol jest mówcą kompletnym. Własnie takim którego chcemy słuchać.

Simon Dziak-Czekan

Miałem tę przyjemność występować razem z Karolem. Jestem muzykiem i o Karolu mogę powiedzieć że to urodzony mówca. Jest jak AC DC na scenie. Natychmiast przykuwa uwagę i wspaniałe się go słucha. Publiczność za nim podąża i daje mu się prowadzić. Dlaczego? Bo treści i idee jakimi się dzieli, pomagają ludziom rosnąć 
i odkrywać swój potencjał. Jego doświadczenie sceniczne to kopalnia wiedzy. Koniecznie musisz doświadczyć jego wystąpień. Będziesz zarówno zdumiony, oczarowany, rozbawiony
 i jednocześnie bardzo zaskoczony. Polecam.

Michał Jakubowski

trener rozwoju osobistego

Karol Bartkowski profesjonalny mówca, który ma ogromne doświadczenie sceniczne. Widać to w świetnie przygotowanych i przedstawionych tematach wystąpień oraz w znakomitych relacjach ze słuchaczami.

Marek Skała

Jak mogę Ci pomóc?

Poznaj zakres mojej oferty

Cold Calling

Wiele osób nie lubi Cold Calling, a mimo to, Cold Callin jest wciąż najskuteczniejszą metoda pozyskiwania leadów i budowy sprzedaży. Lata mojego doświadczenia przekułem w autorski program szkoleniowy, który daje efekty od razu.

Konsultacje

Prowadzę konsultacje 1 na 1 z zakresu Cold Callingu i Social Sellingu. Tego rodzaju mentoring to najlepszy sposób na uzyskanie indywidualnej pomocy i podniesienie swoich umiejętności sprzedażowych. 

Występy

Jestem zapraszamy na różne wystąpienia Edukacyjno - Inspiracyjne. Mam ogromne doświadczenie w przemawianiu na scenach Polski i Europy, a swój program zawsze dopasowuje do słuchaczy.

Skontaktuj się ze mną!

Stoisz teraz przed wyjątkowym wyzwaniem w swojej firmie? Skontaktuj się ze mną, a w ramach intensywnych konsultacji opracujemy rozwiązanie.

Jak mogę Ci pomóc?

Chcesz nauczyć się skutecznych narzędzi sprzedażowych? Pragniesz pokonać swoje ograniczenia, które hamują twój rozwój jako przedsiębiorcy, menadżera, handlowca? Mogę razem z Tobą przebyć tę drogą. Pomogę Ci udoskonalić z pewnością już istniejące pokłady pewności siebie i odkryć nowe umiejętności. Zapisz się na moje wystąpienia lub umów się ze mną na indywidualne konsultacje.