Dziękuję za wszystkie Państwa opinie, a przede wszystkim za zaufanie.

Komentarzy: 26

 1. Agnieszka 20 marca, 2018 o 1:31 pm

  Dobre, inspirujące wystąpienia . Wychodząc z wykładu wiem, że zgłębię temat, bo Karol zainspirował do tego i pokazał, że warto to zrobić. Tak dla siebie,aby wykorzystać to w życiu prywatnym i zawodowym, bo korzyści wyraźnie były zaakcentowane (z przekonaniem, z dowodami – tak, jak lubię).

 2. Irek 20 marca, 2018 o 1:32 pm

  Jasność przekazu. Jakość merytoryczna na wysokim poziomie. Bardzo dobry odbiór. Skuteczność zależy tylko od zastosowania podanych w akademii wartościowych informacji.
  Jeżeli będzie tylko okazja skorzystam ponownie.

 3. Jarosław 20 marca, 2018 o 1:33 pm

  Polecam Karola Bartkowskiego i jego wystąpienia biznesowe nt. samoutrudniania vs samodyscyplina.
  Moi pracownicy byli bardzo zadowoleni ze spotkania – bardzo konkretnie, trafione przykłady, praktyczne podejście i proste rozwiązania.

 4. Krzysztof 28 marca, 2018 o 7:46 am

  PO 20 LATACH DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY CZAS NA NAUKĘ…
  Wydawać się może, że 20 lat doświadczenia czyni z człowieka PROFESORA w sprzedaży.
  I co jest moim zdaniem najtrudniejsze – jest to wygodne i w dużej mierze skuteczne, a skoro „lepsze jest wrogiem dobrego” to lepiej nie zmieniać sprawdzonych zasad…

  A może jednak coś zmienić? Kusi EGO dziecka…. Ot tak, dla świętego spokoju. OK. Zmieńmy – tak postanowiliśmy na początku marca! Od czego zacząć? Moja sugestia – od skierowania kroków do FACHOWCA. Co dla mnie oznacza FACHOWIEC? Ktoś, kto ma równie duże doświadczenie, ale nie zna szczegółów funkcjonowania mojej firmy i potrafi spojrzeć na nią, na mnie z zewnątrz…Po prostu.

  Takim FACHOWCEM okazał się Karol Bartkowski który doskonale rozpoznał, zdiagnozował i przygotował receptę na zmiany uszyte indywidualnie dla naszej firmy.

  Karol Bartkowski – dziękuję za fachowe i inspirujące szkolenie!
  Gorąco polecam!

  http://www.Adansonia.pl

  Link do opinii i zdjęcia na LinkedIn
  https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6384476937061953536/

 5. Anna 8 kwietnia, 2018 o 6:46 pm

  Pałac Tłokinia w miejscowości Kalisz miałam zaszczyt brać udział w niesamowitym wydarzeniu.Bardzo cenie Sobie osoby które przekazują wiedzę z Własnego życiowego doświadczenia.Karol Bartkowski jest świetnym mówcą potrafi w bardzo łatwy a zarazem profesjonalny sposób przekazać wiedzę w niesamowicie inspirujący sposób.
  Jestem pod ogromnym wrażeniem.
  Dziękuje 😊

 6. Agnieszka Bernaś 9 kwietnia, 2018 o 2:52 pm

  Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Brian Tracy International w Pałacu Tlokinia w Kaliszu. Karol Bartkowski prezentował temat samoutrudniania, było to bardzo mocne merytorycznie wystąpienie okraszone dawka humoru i przykładów z zycia wziętych. Bardzo przystępnie zaserwowana, cenna wiedza, przekazana tak „po ludzku” 😉 Dziękuje Karol 👍

 7. Magda 16 kwietnia, 2018 o 4:58 pm

  człowiek uczy się przez całe życie. Oby spotykał takich nauczycieli jak Karol 🙂 konkretnie, fachowo, a i z poczuciem humoru- czego chcieć więcej? Dziękuję!

 8. Bartek 21 maja, 2018 o 2:40 pm

  Podchodzę do oceny spotkania z Karolem z perspektywy pracodawcy. I widzę bardzo dużą wartość w tym, co spotkanie wniosło do drużyny. A mi w szczególności dało świetny fundament do kontynuowania procesów rozwojowych działu sprzedaży.

 9. Albert 21 maja, 2018 o 4:45 pm

  Absolutnie uważam, że spotkanie z Karolem jest warte KAŻDEJ CENY! – konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety. Jego szkolenia są prowadzone w świetny i profesjonalny sposób, czuć pozytywną energię – dzięki czemu przekazana wiedza bez problemu pozostaje w pamięci. Karol pomógł rozwiać nasze wątpliwości i naprowadził na właściwą drogę. Polecam! 🙂

 10. KasiaM 22 maja, 2018 o 8:29 am

  Bardzo merytoryczne szkolenie – Karol jako szkoleniowiec to idealna osoba ! Widać, że uwielbia to robić i robi to bardzo dobrze – motywacja +100 ! 🙂

 11. Tomasz Pawłowski 28 lutego, 2019 o 12:29 pm

  We wtorek 26.02.2019r. miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu z Cold Collingu. Prowadzącym był Karol Bartkowski.
  Polecam gorąco, było to bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dziękuję i mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie!

 12. Artur USKI Polska 28 lutego, 2019 o 2:23 pm

  Nie jestem fanem szkoleń, szczególnie od czasu kiedy przeczytałem tekst „Mój stary jest fanem coachingu” 😉 A bardziej poważnie, nie jestem fanem szkoleń, pewnie dlatego, że od dawna nie brałem udziału w żadnym fajnym, wartościowym szkoleniu. Wyszło mi ze 12 lat, po dłuższym zastanowieniu. Większość szkoleń, czy też spotkań motywacyjnych, na których bywałem ostatnio, przypominała mocno teatr. Teatr jednego aktora. Szczególnie na dużych salach, przy dużych audytoriach. „Gwiazda wieczoru” wygłasza przygotowane i wyuczone wcześniej kwestie, często wielokrotnie już słyszane, w tej lub nieco zmodyfikowanej wersji. Wygłasza w oczekiwaniu na przewidywalne reakcje i zachowania odbiorcy, umiejętnie „podgrzewając atmosferę” i sterując zachowaniem grupy. Nuda…
  Jechałem więc na spotkanie z Karolem z nastawieniem „sceptycznie zdystansowanym”. Okazało się, iż zostałem bardzo mile i pozytywnie zaskoczony. To co zobaczyłem i usłyszałem było nowe, świeże i żywe. Bardzo dobrze nawiązana relacja z grupą i żywa interakcja. Brak lawirowania i uciekania od trudnych pytań, które mogły nie pasować do przygotowanego wcześniej schematu. Nie we wszystkim zgodziłem się z naszym Gościem, raz nawet mocno „zaiskrzyło” między nami, ale to też, moim zdaniem, na dobrych szkoleniach jest bardzo potrzebne i wartościowe. Karol był bardzo dobrze przygotowany do spotkania, wiedział doskonale co chce z nami zrobić, co chce nam przekazać, czego nauczyć oraz co, i w którym momencie powiedzieć. Nie był natomiast na pewno „niewolnikiem swego scenariusza”. Jeśli zachodziła taka potrzeba potrafił zaimprowizować i nie bał się tego robić.

  Szacun Gościu, to była dobra robota!!!
  Raz jeszcze dzięki!!!
  Możesz liczyć na moje polecenia.
  Wszystkiego dobrego i obyś „zrobił kiedyś sześć zer” 😉

 13. Karol 5 listopada, 2019 o 11:09 am

  Szkolenie z Karolem wspominam naprawdę dobrze – przede wszystkim ze względu na jego holistyczne podejście do problemu. Zanim zabierze się za zagadnienie, stara się i pomaga zrozumieć temat od strony nawet psychologicznej. po takim wprowadzeniu rozłożyliśmy na czynniki pierwsze to, co w danym momencie najbardziej wydawało się być niedopieszczone.

  Irek

 14. Karol 19 listopada, 2019 o 11:35 am

  Szkolenie było profesjonalne i treściwe. Przykłady podawane przez Karola oraz propozycje prowadzenia rozmowy były ciekawe.

  Dawid

 15. Karol 2 grudnia, 2019 o 2:34 am

  Dla mnie pomocne było wyjaśnienie pewnych zachowań klientów i dlaczego tak się dzieje oraz nad którym klientem warto bardziej się skupić. Poza tym pytania, których możemy użyć przy zamykaniu sprzedaży.

  Diana

 16. Karol 11 grudnia, 2019 o 7:02 pm

  Bardzo dziękuję za ciekawie poprowadzone spotkanie w miłej, luźnej atmosferze.

  Bardzo podobało mi się to, że Karol podał kilka prostych sposobów na rozpoczęcie rozmowy z potencjalnym klientem. Podkreślił też , że trzeba się w jakiś sposób wyróżnić i podał kilka przykładów jak to zrobić. Najważniejsze , aby być wiarygodnym i autentycznym , bo to wiele osób przekonuje do osoby i do rozpoczęcia współpracy.

  Ważne jest też to, aby szybko rezygnować z aktywności, które nie rokują na przyszłość. Kiedyś mi się wydawało, że trzeba walczyć do końca a teraz wiem, że jak nie ma o co to po co marnować energię.

  Iwona Betlejewska
  http://www.loxx.pl

 17. Karol 18 grudnia, 2019 o 10:07 am

  1. Dobre merytorycznie
  2. Pokazanie nowej formy prowadzenia rozmowy
  3. Zmuszające do myślenia
  4. Uświadamiające, że tylko praca nad własnym warsztatem prowadzi do wyniku

  Wiktor

 18. Karol 19 grudnia, 2019 o 2:35 pm

  Na plus: forma szkolenia (grupy), wskazanie każdemu co może/powinien poprawić.

  Paulina

Pozostaw komentarz