Szkolenia Cold Calling dla Biznesu

Dlaczego Cold Calling nie każdemu wychodzi?

  Ludzie nie wiedzą, że...

Cold Calling nie musi być nachalny.

Wciąż większość osób kojarzy sobie „Dzwonienie na zimno” z najgorszą możliwą techniką sprzedażową, z męczeniem rozmówcy nieumiejętną nachalną rozmową. Tymczasem może być zupełnie odwrotnie. W moich szkoleniach uczę jak uczynić te rozmowy przyjemnym dla obu stron dialogiem.

To nie prawda, że wszyscy ludzie go nienawidzą.

Trudno oczekiwać, by ludzie kochali męczące telefony sprzedażowe. Handlowcy przez własne bariery i niewłaściwe stosowanie praktyk handlowych prowadzą te rozmowy po prostu źle. Nauczę Cię skutecznych metod, dzięki którym Ty sam polubisz Cold Calling,. Potem będzie tylko lepiej.

Cold Calling wcale nie jest tak drogi.

Gdy nauczysz się radzić sobie ze stresem i poznasz najefektywniejsze metody prowadzenia tzw. zimnych telefonów zrozumiesz, że nie musi to być tak drogie jak wydaje się teraz. Odpowiednie przygotowanie i poznanie grupy docelowej pozwala ograniczyć liczbę wykonanych telefonów.

Skuteczny Cold Calling dla Twojego Zespołu

Każde działanie sprzedażowe jest znacznie bardziej efektywne kiedy handlowiec ma właściwe przekonania na temat swojej pracy. Psychiczne bariery i niewiara we własne możliwości hamują oraz wpływają destrukcyjnie na rozmowę z klientem. Działając w stresie i presji, a także stosując tak zwany AutoSabotaż trudno jest wywrzeć pozytywne wrażenie na rozmówcy, a jeszcze trudniej coś sprzedać.

Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie mentalne, ale to oczywiście nie wszystko! Podstawa to wiedza merytoryczna, a przede wszystkim dokładne zapoznanie się z grupą docelową. Musisz przecież wiedzieć kim są ludzie, do których dzwonisz, powinieneś wiedzieć dlaczego dzwonisz akurat do nich i spodziewać się jakie będą ich reakcje. Przydaje się także przyswojenie kilku najskuteczniejszych technik wykonywania i odbierania telefonów. I właśnie tego uczę na moim szkoleniu.

Marki, z którymi pracowałem Secondary Title

Szkolenie z Cold Callingu - co zyskasz

mentalne i merytoryczne przygotowanie do skutecznego Cold Callingu

Zwiększysz pewność siebie

Sprzedawca pewny siebie to sprzedawca skuteczny. Ta pewność siebie powinna wynikać ze świadomości swoich umiejętności i możliwości. Dlatego należy je zdobyć oraz sobie to uświadomić. Przygotowanie mentalne to pierwszy, ale najważniejszy krok do skutecznego Cold Callingu.

Przełamiesz strach przed CC

Boimy się tego czego nie znamy dobrze. Jeśli poznasz dokładnie zasady Cold Callingu i techniki prowadzenia zimnych rozmów oraz odpowiednio się do tego przygotujesz to strach po prostu zniknie. A każdy kolejny telefon będzie skuteczniejszy.

Zwiększysz sprzedaż

Cold Calling może okazać się najskuteczniejszą dla Twojej firmy metodą pozyskiwania leadów. Dobrze skonstruowany scenariusz rozmowy i rozpoznanie grupy docelowej zaprocentują pozytywnym odbiorem i wzrostem sprzedaży.

Umówisz więcej spotkań

Sprzedawca pewny siebie to sprzedawca skuteczny. Ta pewność siebie powinna wynikać ze świadomości swoich umiejętności i możliwości. Dlatego należy je zdobyć oraz sobie to uświadomić. Przygotowanie mentalne to pierwszy, ale najważniejszy krok do skutecznego Cold Callingu.

Przestaniesz SamoUtrudniać

Samoutrudnianie polega na działaniu, które może utrudnić osiągnięcie celu, lecz w przypadku ewentualnej porażki pozwala na ochronę samooceny (nawet kosztem sukcesów i bogactwa). Przejawia się to np. w prokrastynacji.

Efekty zobaczysz OD RAZU

Jeśli działamy OD RAZU, to efekty tez mogą pojawić się  OD RAZU. Szkolenia, które prowadzę są bardzo intensywne i dostosowane do potrzeb uczestników, dlatego też ich efektywność jest wyższa.

Twoja inwestycja w dużo większą skuteczność działu sprzedaży wynosi 8500 zł netto.

Cena dotyczy 2 dniowego (16 h) Praktycznego Warsztatu dla zespołu sprzedaży i obsługi klienta.

Zobacz ofertę warsztatu 2-dniowego i zapoznaj się z programem KLIKAJĄC TU

Potrzebujesz-doradztwa-w-sprzedaży?-Skontaktuj-się-ze-mną-i-umówmy-się-na-konsultacje.

Czy moje szkolenie zadziała w Twojej firmie?

Skontaktuj się ze mną i umówmy się na krótką, niezobowiązującą rozmowę, a opowiem Ci o możliwościach Cold Callingu.