Opinie o współpracy

Opinie o mnie.

Przemówienia Karola to mieszanka
wiedzy i wrażliwości.

Karol Bartkowski to profesjonalny mówca doskonale wyczuwający
aktualne trendy biznesowe
i społeczne.

Piotr Cieszewski

Karol Bartkowski to ciekawy mówca
i inspirator zmian. Ma swój niepowtarzalny styl wystąpień, który nie tylko zmusza do myślenia, a często skłania do zmiany myślenia i sposobów działania. Gorąco polecam posłuchać / poczytać Karola !!!

Witold Anusz

Karol to wrażliwy mówca. Potrafi z godną uwagi prostotą wyjaśnić skomplikowany proces. Inspiruje i docenia widownię. Lubi ją, a nie uwodzi. Opiekują się nią, wspiera, ale nie podpiera. Wszystko, co osiągnął zawdzięcza ciężkiej pracy nad sobą. Trzymam kciuki, podziwiam i bardzo doceniam.

Robert Krool

Karol Bartkowski profesjonalny mówca, który ma ogromne doświadczenie sceniczne. Widać to w świetnie przygotowanych i przedstawionych tematach wystąpień oraz w znakomitych relacjach ze słuchaczami.

Marek Skała

Najlepszym mówcą jest ten, kto potrafi słuchać. Spokój, opanowanie i profesjonalizm powoduje, że Karol jest mówcą kompletnym. Własnie takim którego chcemy słuchać.

Simon Dziak-Czekan

Miałem tę przyjemność występować razem z Karolem. Jestem muzykiem i o Karolu mogę powiedzieć że to urodzony mówca. Jest jak AC DC na scenie. Natychmiast przykuwa uwagę i wspaniałe się go słucha. Publiczność za nim podąża i daje mu się prowadzić. Dlaczego? Bo treści i idee jakimi się dzieli, pomagają ludziom rosnąć
i odkrywać swój potencjał. Jego doświadczenie sceniczne to kopalnia wiedzy. Koniecznie musisz doświadczyć jego wystąpień. Będziesz zarówno zdumiony, oczarowany, rozbawiony
i jednocześnie bardzo zaskoczony. Polecam.

Michał Jakubowski

trener rozwoju osobistego

Opinie o szkoleniach 1n1.

Dwa dni temu miałem konsultacje z Karolem Bartkowskim na temat skuteczności #coldcallingu i chciałem bardzo Karolowi podziękować. O ile wiedzę na ten temat

i doświadczenie, śmiem twierdzić mam dość spore, to przełączenie nastawienia na bardziej świadome wykorzystanie tej formy kontaktu z nowym klientem, nie było dla mnie już tak oczywiste. Karol, dziękuję. Polecam innym!

Sławomir

Rozmowa bardzo konkretna ale jednocześnie inspirująca. Praktyczne podejście do tematu, trafione przykłady z życia wzięte i podane proste a zarazem profesjonalne rozwiązania sytuacji. Cenna wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały, okraszony poczuciem humoru.

Joanna

Zdecydowanie polecam konsultacje z Cald Callingu z Karolem. Rozmowa przebiegła w luźnej atmosferze, ale w sposób rzeczowy. Natomiast podejście do problemów związanych z zagadnieniem i "życiowe" wskazówki radzenia sobie z nimi wiele mi dały. Oby więcej takich szkoleń.

Weronika

Dzięki konsultacjom z p. Karolem nabrałam nowej perspektywy. Spojrzałam na Cold Calling w zupełnie inny sposób. Przestałam kojarzyć go z telemarketingiem i zaczęłam traktować tak, jak każdą inną rozmowę handlową. 

Anna

Karol podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Konsultacje z nim zmuszają do refleksji i zmiany działania. Polecam!

Agnieszka

Zaskoczyło mnie świeże, dalekie od technicznego, podejście Karola - który wnika głęboko w psychikę sprzedawcy, pozwala uświadomić sobie bariery, która ograniczają przed skutecznością w cold callingu, zamiast proponować tylko lepsze skrypty jak większość autorytetów. Polecam konsultację każdemu, kto ma odwagę spojrzeć szczerze na swój warsztat i otwarcie rozmawiać o problemach. To nie szkolenie, w którym mentor wie lepiej i "zrzuca" wiedzę bez wysłuchania ucznia, ale prawdziwa praca z człowiekiem, niemalże intymna rozmowa i doskonały warsztatowo coaching.

Jerzy

Marki, z którymi pracowałem

Jak mogę Ci pomóc?

Chcesz nauczyć się skutecznych narzędzi sprzedażowych? Pragniesz pokonać swoje ograniczenia, które hamują twój rozwój jako przedsiębiorcy, menadżera, handlowca? Mogę razem z Tobą przebyć tę drogą. Pomogę Ci udoskonalić z pewnością już istniejące pokłady pewności siebie i odkryć nowe umiejętności. Zapisz się na moje wystąpienia lub umów się ze mną na indywidualne konsultacje.