Opinie

      Karol Bartkowski na wystąpieniu w PGNiG

 

Zapraszam Państwa serdecznie do wyrażenia opinii na temat mojego wystąpienia lub wystąpień, jeśli widzieliśmy się na kilku.

Wystawiając opinię uprzejmie proszę o podanie miejsca naszego spotkania (miasto, hotel) lub nazwę wydarzenia czy organizatora, a także tematu choćby w przybliżeniu lub jednym słowem czy opisowo własnymi słowami.

Zachęcam również do wypełnienia ankiety dotyczącej wrażeń z wystąpienia. Ankieta zawiera 6 pytań i polega na wyborze punktów od 1 do 6. Jej wypełnienie zajmuje 1 – 2 minuty.

Bardzo dziękuję za opinię.

 

Z poważaniem 

Karol Bartkowski

                                                

 

16 Comments

 1. Dobre, inspirujące wystąpienia . Wychodząc z wykładu wiem, że zgłębię temat, bo Karol zainspirował do tego i pokazał, że warto to zrobić. Tak dla siebie,aby wykorzystać to w życiu prywatnym i zawodowym, bo korzyści wyraźnie były zaakcentowane (z przekonaniem, z dowodami – tak, jak lubię).

  Agnieszka
 2. Jasność przekazu. Jakość merytoryczna na wysokim poziomie. Bardzo dobry odbiór. Skuteczność zależy tylko od zastosowania podanych w akademii wartościowych informacji.
  Jeżeli będzie tylko okazja skorzystam ponownie.

  Irek
 3. Polecam Karola Bartkowskiego i jego wystąpienia biznesowe nt. samoutrudniania vs samodyscyplina.
  Moi pracownicy byli bardzo zadowoleni ze spotkania – bardzo konkretnie, trafione przykłady, praktyczne podejście i proste rozwiązania.

  Jarosław
 4. PO 20 LATACH DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY CZAS NA NAUKĘ…
  Wydawać się może, że 20 lat doświadczenia czyni z człowieka PROFESORA w sprzedaży.
  I co jest moim zdaniem najtrudniejsze – jest to wygodne i w dużej mierze skuteczne, a skoro „lepsze jest wrogiem dobrego” to lepiej nie zmieniać sprawdzonych zasad…

  A może jednak coś zmienić? Kusi EGO dziecka…. Ot tak, dla świętego spokoju. OK. Zmieńmy – tak postanowiliśmy na początku marca! Od czego zacząć? Moja sugestia – od skierowania kroków do FACHOWCA. Co dla mnie oznacza FACHOWIEC? Ktoś, kto ma równie duże doświadczenie, ale nie zna szczegółów funkcjonowania mojej firmy i potrafi spojrzeć na nią, na mnie z zewnątrz…Po prostu.

  Takim FACHOWCEM okazał się Karol Bartkowski który doskonale rozpoznał, zdiagnozował i przygotował receptę na zmiany uszyte indywidualnie dla naszej firmy.

  Karol Bartkowski – dziękuję za fachowe i inspirujące szkolenie!
  Gorąco polecam!

  http://www.Adansonia.pl

  Link do opinii i zdjęcia na LinkedIn
  https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6384476937061953536/

 5. Pałac Tłokinia w miejscowości Kalisz miałam zaszczyt brać udział w niesamowitym wydarzeniu.Bardzo cenie Sobie osoby które przekazują wiedzę z Własnego życiowego doświadczenia.Karol Bartkowski jest świetnym mówcą potrafi w bardzo łatwy a zarazem profesjonalny sposób przekazać wiedzę w niesamowicie inspirujący sposób.
  Jestem pod ogromnym wrażeniem.
  Dziękuje 😊

 6. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Brian Tracy International w Pałacu Tlokinia w Kaliszu. Karol Bartkowski prezentował temat samoutrudniania, było to bardzo mocne merytorycznie wystąpienie okraszone dawka humoru i przykładów z zycia wziętych. Bardzo przystępnie zaserwowana, cenna wiedza, przekazana tak „po ludzku” 😉 Dziękuje Karol 👍

 7. Podchodzę do oceny spotkania z Karolem z perspektywy pracodawcy. I widzę bardzo dużą wartość w tym, co spotkanie wniosło do drużyny. A mi w szczególności dało świetny fundament do kontynuowania procesów rozwojowych działu sprzedaży.

 8. Absolutnie uważam, że spotkanie z Karolem jest warte KAŻDEJ CENY! – konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety. Jego szkolenia są prowadzone w świetny i profesjonalny sposób, czuć pozytywną energię – dzięki czemu przekazana wiedza bez problemu pozostaje w pamięci. Karol pomógł rozwiać nasze wątpliwości i naprowadził na właściwą drogę. Polecam! 🙂

  Albert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *