Cold Calling B2B. Jeśli interesuje Cię jak:

Dobrze zacząć Cold Calling (rozmowę telefoniczną "na zimno")?

Pokonać obiekcje?

Zamykać sprzedaż z sukcesem?

Brać rekomendacje i polecenia nawet podczas Cold Callingu?

Przekonać się do regularnego Cold Callingu i opanować stres?

Karol-Bartkowski-doradztwo dla-przedsiębiorców-konsultacje-szkolenia-i-wystąpienia.

Mam na imię Karol Bartkowski i jestem

Specjalistą od Cold Callingu

Pomagam pokonać strach i zbudować pewność siebie oraz umiejętności, dzięki którym zaczniesz skuteczniej pozyskiwać klientów przez telefon od zaraz.

Najczęściej pracuję w formie szkoleń zamkniętych lub udzielając konsultacji 1 na 1.

Cold Calling w moim wydaniu zmienia zasady gry.

Postawmy sprawę jasno... kontaktowanie się z nieznajomą, niczego niespodziewającą się osobą nie jest komfortową sytuacją,
a przekonanie jej do czegokolwiek lub sprzedaż jej czegoś jest jeszcze trudniejsza. Dlatego nauczę Cię jak powinieneś działać, aby trafiać do takich klientów, którzy mają ogromną potrzebę skorzystania z Twojej oferty.

Jakby to było gdyby... rozbolał Cię ząb, a godzinę później zadzwonił do Ciebie dentysta z propozycją umówienia wizyty? Czy umówiłbyś się? Cold calling w moim wydaniu właśnie tak wygląda - trafiasz do tych klientów, którzy mają silną potrzebę skorzystania z Twojej oferty
i skutecznie ją oferujesz.

0 lat

doświadczenia w biznesie

0 wystąpień

na scenach w Polsce i Europie

0 godzin

spędzonych na scenie

Jak mogę Ci pomóc?

Cold Calling

Wiele osób nie lubi Cold Calling,
a mimo to, Cold Calling jest wciąż najskuteczniejszą metoda pozyskiwania leadów i budowy sprzedaży. Lata mojego doświadczenia przekułem w autorski program szkoleniowy, który daje efekty od razu.

Konsultacje

Prowadzę konsultacje 1 na 1 z zakresu Cold Callingu i Social Sellingu. Tego rodzaju mentoring to najlepszy sposób na uzyskanie indywidualnej pomocy
i podniesienie swoich umiejętności sprzedażowych. 

Występy

Jestem zapraszamy na różne wystąpienia Edukacyjno - Inspiracyjne. Mam ogromne doświadczenie w przemawianiu na scenach Polski i Europy, a swój program zawsze dopasowuje do słuchaczy.

Potrzebujesz rady?

Stoisz teraz przed wyjątkowym wyzwaniem w swojej firmie? Skontaktuj się ze mną, a w ramach intensywnych konsultacji opracujemy rozwiązanie.

Szybki kontakt

Bezpłatne wsparcie (LinkedIn & Facebook & YouTube)

Swoimi pomysłami, wiedzą oraz doświadczeniem w biznesie dzielę się przede wszystkim na LinkedIn, a także na Facebooku i YouTubie.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej darmowej pomocy – zapraszam.

Moje referencje.

Przemówienia Karola to mieszanka wiedzy i wrażliwości. 

Karol Bartkowski to profesjonalny mówca doskonale wyczuwający
aktualne trendy biznesowe i społeczne.

Piotr Cieszewski

Karol Bartkowski to ciekawy mówca i inspirator zmian. Ma swój niepowtarzalny styl wystąpień, który nie tylko zmusza do myślenia, a często skłania do zmiany myślenia i sposobów działania. Gorąco polecam posłuchać / poczytać Karola !!!

Witold Anusz

Karol to wrażliwy mówca. Potrafi z godną uwagi prostotą wyjaśnić skomplikowany proces. Inspiruje i docenia widownię. Lubi ją, a nie uwodzi. Opiekują się nią, wspiera, ale nie podpiera. Wszystko, co osiągnął zawdzięcza ciężkiej pracy nad sobą. Trzymam kciuki, podziwiam i bardzo doceniam.

Robert Krool

Kim jestem?

Nazywam się Karol Bartkowski i od 17 lat zajmuję się przemawianiem publicznym, biznesem i treningami sprzedaży.

W swoim życiu występowałem znacznie ponad 3500 razy spędzając łącznie ponad 10 000 godzin na scenach Polski i Europy.

Byłem także mówcą i Dyrektorem ds. Rozwoju w Brian Tracy International.

Prywatnie jestem bardzo szczęśliwym mężem cudownej Joanny oraz ojcem wspaniałej trójki mądrych i kochanych dzieci Alicji, Aleksandry i Eryka.

Od roku piszę bloga SamoUtrudnianie.pl na temat mechanizmu, którego najlepiej pozbyć się, tak szybko jak to możliwe Ponadto pomagam handlowcom i freelancerom w przełamaniu się i jednocześnie w skutecznym wykorzystywaniu Cold Callingu, jako narzędzia do zdobywania zleceń i budowania relacji.

Potrzebujesz-doradztwa-w-sprzedaży?-Skontaktuj-się-ze-mną-i-umówmy-się-na-konsultacje.

Jak mogę Ci pomóc?

Chcesz nauczyć się skutecznych narzędzi sprzedażowych? Pragniesz pokonać swoje ograniczenia, które hamują twój rozwój jako przedsiębiorcy, menadżera, handlowca? Mogę razem z Tobą przebyć tę drogą. Pomogę Ci udoskonalić z pewnością już istniejące pokłady pewności siebie i odkryć nowe umiejętności. Zapisz się na moje wystąpienia lub umów się ze mną na indywidualne konsultacje.